The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Aktivity

ZMENY V STAROSTLIVOSTI O DETI ŽIJÚCE MIMO BIOLOGICKEJ RODINY

Kvalita spoločnosti sa môže merať aj podľa spôsobu, akým je schopná postarať sa o svojich najzraniteľnejších členov, ktorými sú bezpochyby aj opustené deti, ktoré sa nie vlastnou vinou ocitli mimo rodiny.

Čítať ďalej...

Kom-Prax  - IUVENTA

V dňoch 25.10 - 27.10.2013 sa šiesti vychovávatelia Detského domova Košická Nová Ves zúčastnili vzdelávania, ktorého cieľom bolo vypracovanie dotovaného projektu.

Čítať ďalej...

Konferencia - Križovatky V.

V dňoch 17.10. a 18.10.2013 sa konala v Bratislave Medzinárodná konferencia Križovatky V pod názvom...

Čítať ďalej...

Vedieme deti k umeniu II

   Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, v spolupráci s Fórom riaditeľov detských domov uskutočnilo v dňoch 18.2. a 19.2.2014 druhý ročník seminára pod názvom „ Vedieme deti k umeniu II“, ktorý sa uskutočnil vo Zvolene, Hoteli Kráľová 

Čítať ďalej...

2% z dane

Milí darcovia 2%

Keďže my z jednotlivých daňových úradov dostávame príspevky v jednej sume a nevieme kto nám ich poslal budeme radi, keď nám na našej e-mailovej adrese dáte vedieť, že ste boli darcami. Radi by sme sa vám aj konkrétne poďakovali. V každom prípade Vám ĎAKUJEME

 

Podpora

Ak chcete podporiť náš Detský domov, môžete tak urobiť darovaním 2% zo zaplatenej dane za rok 2015 prostredníctvom OZ BLAHO, s ktorým úzko spolupracujeme. O darovaní 2% nás prosím informujte na emailovej adrese gallatová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete Vaše údaje (meno, priezvisko, adresa) a sumu, ktorou ste nám prispeli.

Za Vašu podporu ďakujeme.

OZ BLAHO

Facebook

Facebook

Adresa:

  • Názov: Detský domov Košická Nová Ves
  • Sídlo: Mliečna 20A, 040 14 Košice
  • Tel.číslo: +421 55 6711 458
  • Fax.Číslo: +421 55 6711 465
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Copyright © 2018 Detský domov Košická Nová Ves. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.
Joomla Free Templates designed by Website Hosting