The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Profi rodič

Zákon 305/2005 Z.z.o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele umožňuje detským domovom umiestniť dieťa do profesionálnej rodiny, ktorá môže vykonávať ústavnú starostlivosť, predbežné opatrenie alebo výchovné opatrenie vo svojom dome, byte pre určený počet detí. Profesionálny rodič je zamestnancom DeD, poberá mzdu a príspevok na úhradu výdavkov na dieťa podľa veku dieťaťa.

Manželský pár alebo fyzická osoba, ktorá sa chce stať profesionálnym rodičom musí mať aspoň úplne stredoškolské vzdelanie, musí absolvovať prípravu pre náhradných rodičov v rozsahu 40 alebo 60 hodín u akreditovaného subjektu, ktorým môže byť príslušný úrad práce alebo neštátna organizácia oprávnená vykonávať túto prípravu. V našom detskom domove zamestnávame 3 profesionálnych rodičov a v ich starostlivosti je v súčasnosti 7 detí.

 

2% z dane

Milí darcovia 2%

Keďže my z jednotlivých daňových úradov dostávame príspevky v jednej sume a nevieme kto nám ich poslal budeme radi, keď nám na našej e-mailovej adrese dáte vedieť, že ste boli darcami. Radi by sme sa vám aj konkrétne poďakovali. V každom prípade Vám ĎAKUJEME

 

Podpora

Ak chcete podporiť náš Detský domov, môžete tak urobiť darovaním 2% zo zaplatenej dane za rok 2015 prostredníctvom OZ BLAHO, s ktorým úzko spolupracujeme. O darovaní 2% nás prosím informujte na emailovej adrese gallatová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete Vaše údaje (meno, priezvisko, adresa) a sumu, ktorou ste nám prispeli.

Za Vašu podporu ďakujeme.

OZ BLAHO

Facebook

Facebook

Adresa:

  • Názov: Detský domov Košická Nová Ves
  • Sídlo: Mliečna 20A, 040 14 Košice
  • Tel.číslo: +421 55 6711 458
  • Fax.Číslo: +421 55 6711 465
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Copyright © 2018 Detský domov Košická Nová Ves. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.
Joomla Free Templates designed by Website Hosting