The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ocenenia zamestnancov Detského domova

Ocenenia zamestnancov Detského domova

V Historickej budove NRSR na Župnom námestí sa dňa 25. 9. 2013 konalo slávnostné ocenenie Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny, ktorý v spolupráci s Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny a Spoločnosťou priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, týmto rokom založil tradíciu oceňovania zamestnancov detských domovov, oddelení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately úradov práce, sociálnych vecí a rodiny a akreditovaných subjektov pri príležitosti 250. výročia založenia prvého detského domova v Uhorsku na území Slovenska v Tomášikove. Spolu bolo ocenených 28 zamestnancov. Ocenenie za významný prínos pri obnove rodiny si prebralo 16 pracovníkov detských domovov, 8 zamestnancov oddelení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately (SPOD a SK) a 4 zamestnanci akreditovaných mimovládnych subjektov.

Svoje uznanie pracovníkom s ohrozenými deťmi a ich rodinami prišiel vyjadriť aj predseda vlády SR Róbert Fico. Vyjadril uznanie najmä ženám, ktoré prevažujú v systéme starostlivosti o deti. Po premiérovi sa oceneným i publiku prihovorili: minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter, generálny riaditeľ Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny Marián Valentovič a predseda spoločnosti Úsmev ako dar Jozef Mikloško.

Za významný prínos pri obnove rodín, ľudský prístup k deťom, ochote a pomocnej ruke, ktorú s úprimnosťou ponúka našim deťom, aj tým ktoré opustili brány detského domova bola ocenená aj naša vychovávateľka Bc. Mária Rusnáková. Za všetko jej patrí veľká vďaka.

Veríme, že budúci rok bude pre nás opäť úspešný a znova si niekto preberie ocenenie z rúk ministra. Vďaka patrí všetkým vám, za to, že ste, a čo všetko robíte. 

 

Iveta Lumtzerova

Ocenenie Iveta Lumtzerova

Ocenenie riaditelka

Ocenenie zamestnancov DED 1

 

 Ocenenie zamestnancov DeD 2

2% z dane

Milí darcovia 2%

Ak chcete podporiť naše Centrum pre deti a rodiny 2% z Vaších daní za rok 2018, prosím kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ĎAKUJEME

 

Podpora

Ak chcete podporiť náš Detský domov, môžete tak urobiť darovaním 2% zo zaplatenej dane za rok 2015 prostredníctvom OZ BLAHO, s ktorým úzko spolupracujeme. O darovaní 2% nás prosím informujte na emailovej adrese gallatová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete Vaše údaje (meno, priezvisko, adresa) a sumu, ktorou ste nám prispeli.

Za Vašu podporu ďakujeme.

OZ BLAHO

Facebook

Facebook

Adresa:

  • Názov: Centrum pre deti a rodiny Košická Nová Ves
  • Sídlo: Mliečna 20A, 040 14 Košice
  • Tel.číslo: +421 55 6711 458
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Darovací účet: SK09 8180 0000 0070 0042 2213
Copyright © 2023 Centrum pre deti a rodiny Košická Nová Ves. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.
Joomla Free Templates designed by Website Hosting