The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

 

Tri rodinné domy vlastní DeD v obciach pri Košiciach, jeden rodinný dom sa nachádza priamo v meste Košice, a tri rodinné domy  a sídlo detského domova  v obci Košická Nová Ves, kde siedmym rodinným domom a novým sídlom bude rekonštruovaná časť bývalej jedálne materskej školky. Práve na túto rekonštrukciu sme získali nenávratný finančný príspevok poskytnutý z grantu  Norskeho finančného mechanizmu a finančního mechanizmu EHP vo výške 534 000,- Eur.

Týmto sa ukončí priestorová transformácia detského domova Košická Nová Ves.

Výchova detí v malých skupinách pripomína rodinu, deti sa denne zúčastňujú na chode domácnosti  a tak sú neskôr schopné lepšie sa integrovať do spoločnosti.

Na Vianoce má byť rodina pokope. Inštinktívne sa tým riadime snáď všetci. V našich rodinných domoch sa deti spolu so svojimi vychovávatelkami pripravujú na vianočné sviatky už od novembra, kedy začali s výrobou vlastnoručne vyrobených dekoratívnych predmetov, ktoré tak ako po minulé roky, ponúkajú občanom Košíc počas predvianočných dní na známych Košických vianočných trhoch.

Finančnú hotovost, ktorú z predaja získajú použijú v priebehu roka 2010 na záujmovú činnost. Deti sa spolu s vychovávatelkami pripravujú na Vianoce aj tým, že robia veľké upratovanie a začínajú s pečením perníkov, ktoré potom spolu zdobia ich vianočný prestretý stôl. 

Deti v našich rodinných domoch v priľahlých obciach sa v adventnom období stretávajú vrámci dobrej spolupráce aj s inými inštitúciami respektive zájmovými združeniami ako napr. v obci Valaliky, kde Klub dôchodcov navštívil naše deti, aby sa navzájom spoznávali  a poinformovali sa o činnostiach ktoré vykonávajú.  Počas príjemného posedenia sa navzájom aj obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi.

 

2% z dane

Milí darcovia 2%

Ak chcete podporiť naše Centrum pre deti a rodiny 2% z Vaších daní za rok 2018, prosím kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ĎAKUJEME

 

Podpora

Ak chcete podporiť náš Detský domov, môžete tak urobiť darovaním 2% zo zaplatenej dane za rok 2015 prostredníctvom OZ BLAHO, s ktorým úzko spolupracujeme. O darovaní 2% nás prosím informujte na emailovej adrese gallatová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde uvediete Vaše údaje (meno, priezvisko, adresa) a sumu, ktorou ste nám prispeli.

Za Vašu podporu ďakujeme.

OZ BLAHO

Facebook

Facebook

Adresa:

  • Názov: Centrum pre deti a rodiny Košická Nová Ves
  • Sídlo: Mliečna 20A, 040 14 Košice
  • Tel.číslo: +421 55 6711 458
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Darovací účet: SK09 8180 0000 0070 0042 2213
Copyright © 2023 Centrum pre deti a rodiny Košická Nová Ves. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.
Joomla Free Templates designed by Website Hosting